Kyselina hyaluronová

Je látka přirozeně obsažená v lidském těle. Její nejdůležitější vlastností je schopnost vázat vodu. V estetické medicíně se s ní setkáváme ve formě injekčních výplní neboli fillerů.  Mají gelovou konzistenci a v různých hustotách se používají ke zvětšování rtů, vyplnění prohlubní, kruhů pod očima,  hlubokých vrásek, doplnění chybějícího objemu, konturace obličeje či k hloubkové hydrataci pleti.

 

Jak probíhá zákrok

Zákrok se provádí po předchozí aplikaci znecitlivující mastičky, která se zpravidla nechává působit cca 30min. Aplikace výplně se provádí buď tenkými jehličkami nebo speciálními kanylami, které redukují možnost vytvoření modřiny v místě ošetření.

Efekt ošetření je okamžitý, pro lepší výsledek se ještě doporučuje následující dny pít hodně tekutin, právě pro vlastnost kyseliny hyaluronové vázat na sebe vodu.

Bezprostředně po ošetření je místo mírně zarudlé, v případě ošetření rtů je nutné první dva dny počítat s mírným otokem.

V některých případech je možné k ošetření jedné oblasti kombinovat ošetření botoxem i výplně.

Kyselina hyaluronová se také využívá pro mesoterapii – jedná se o metodu omlazení pleti, kdy se kyselina hyaluronová  v kombinaci s vitamíny a aminokyselinami aplikuje drobnými jehličkami do podkoží. Toto se používá zejména v oblasti obličeje, krku, dekoltu, hřbetů rukou.

Dochází k hloubkové hydrataci , vypnutí pleti a novotvorby kolagenních vláken. Mesoterapii je vhodné opakovat v několika sezeních.

Používáme značky : Teosyal, Neauvie, Restylane , RRS, Belotero

Ceník

Kruhy pod očima
3.700,- až 7.400,- Kč
Líce
8.000,- až 15.000,- Kč
Nosoretní vrásky
od 8.200,- Kč
Brada, marionety
od 8.200,- Kč
Rty
od 7.900,- Kč
Konturace obličeje
od 16.000,- Kč
Foxy eyes (kombinace Dysport + výplně)
od 11.000,- Kč
Mesoterapie
od 2.000,- Kč