ESTETICKÁ DERMATOLOGIE

Odstranění vrásek botulo. přípravky

Injekce botulin. přípravků jsou osvědčenou metodou pro redukci a vyhlazení mimických vrásek v horní části obličeje: mračivých vrásek na čele i mezi obočím, kolem zevních koutků očí nebo nad horním rtem. Účinku se úspěšně využívá i pro redukci nadměrného pocení.

Kyselina hyaluronová

Je látka přirozeně obsažená v lidském těle. Její nejdůležitější vlastností je schopnost vázat vodu. V estetické medicíně se s ní setkáváme ve formě injekčních výplní neboli fillerů.

Zvětšení a modelace rtů kyselinou hyaluronovou

Vyplnění rtů kyselinou hyaluronovou dokáže rtům dodat plný tvar, hydrataci a šťavnatost. Dokáže odstranit asymetrii rtů, pozvednout pokleslé koutky i vyhladit vrásky nad horním rtem či v okolí rtů. Výkon je nekomplikovaný, téměř nebolestivý a efekt okamžitý.

Frakční a CO2 laser

Tento typ laseru má dvojí využití. Frakční laserové omlazení pleti (rejuvenaci) a vaporizační CO2 laser k odstranění kožních výrůstků. Frakční laser vyzařuje jakousi mřížku mikropaprsků laserového záření, které zasahuje pouze povrchovou a střední vrstvu kůže.

Microneedling– mikrojehličkování

Je to nová generace mezoterapie, velmi účinná a elegantní metoda pro omlazení, vyhlazení a zpevnění pleti. Pomáhá také s redukcí rozšířených pórů, jemných vrásek,  řeší problémy s hyperpigmentací, rosacey nebo jizvičkami po akné. Tato metoda je založena na samoobnovovací schopnosti regenerace kůže. Je vhodná i pro citlivou pokožku.

Mezonitě

Jedná o metodu nejefektivnějšího způsoby obnovy pevnosti obličeje. Efekt zákroku je několik let, ale je to samozřejmě velmi individuální. Záleží na typu kůže, podkoží a věku klienta. Zavedení nití se provádí tenkou jehličkou do podkoží v jakési formě sítě, ve které se proplétají nová kolagenová vlákna, která zpevňují a vyrovnávají pokožku.

Liftující nitě APTOS

Jedná o velmi efektivní miniinvazivní techniku liftingu obličeje, bez použití skalpelu. Niťový lifting je vhodný prakticky pro všechny věkové skupiny, muže i ženy, ale nejlepším adeptem pro tuto metodu je věková skupina 35-45 let.

Plazmaterapie

Terapie za použití vlastní krve. Speciálně  upravená  plazma, která je obohacena o krevní destičky, pomáhá k regeneraci a léčbě kožních problémů, jako je např. akné či vypadávání vlasů. Plazma a destičky obsahují růstové faktory, které jsou schopné nastartovat produkci kolagenu a novotvorbu buněk.