ESTETICKÁ DERMATOLOGIE

Odstranění vrásek botulo. přípravky

Injekce botulin. přípravků jsou osvědčenou metodou pro redukci a vyhlazení mimických vrásek v horní části obličeje: mračivých vrásek na čele i mezi obočím, kolem zevních koutků očí nebo nad horním rtem. Účinku se úspěšně využívá i pro redukci nadměrného pocení.

Kyselina hyaluronová

Je látka přirozeně obsažená v lidském těle. Její nejdůležitější vlastností je schopnost vázat vodu. V estetické medicíně se s ní setkáváme ve formě injekčních výplní neboli fillerů.

Zvětšení a modelace rtů kyselinou hyaluronovou

Vyplnění rtů kyselinou hyaluronovou dokáže rtům dodat plný tvar, hydrataci a šťavnatost. Dokáže odstranit asymetrii rtů, pozvednout pokleslé koutky i vyhladit vrásky nad horním rtem či v okolí rtů. Výkon je nekomplikovaný, téměř nebolestivý a efekt okamžitý.

Frakční a CO2 laser

Tento typ laseru má dvojí využití. Frakční laserové omlazení pleti (rejuvenaci) a vaporizační CO2 laser k odstranění kožních výrůstků. Frakční laser vyzařuje jakousi mřížku mikropaprsků laserového záření, které zasahuje pouze povrchovou a střední vrstvu kůže.

Microneedling– mikrojehličkování

Je to nová generace mezoterapie, velmi účinná a elegantní metoda pro omlazení, vyhlazení a zpevnění pleti. Pomáhá také s redukcí rozšířených pórů, jemných vrásek,  řeší problémy s hyperpigmentací, rosacey nebo jizvičkami po akné. Tato metoda je založena na samoobnovovací schopnosti regenerace kůže. Je vhodná i pro citlivou pokožku.

Mezonitě

Jedná o metodu nejefektivnějšího způsoby obnovy pevnosti obličeje. Efekt zákroku je několik let, ale je to samozřejmě velmi individuální. Záleží na typu kůže, podkoží a věku klienta. Zavedení nití se provádí tenkou jehličkou do podkoží v jakési formě sítě, ve které se proplétají nová kolagenová vlákna, která zpevňují a vyrovnávají pokožku.

Liftující nitě APTOS

Jedná o velmi efektivní miniinvazivní techniku liftingu obličeje, bez použití skalpelu. Niťový lifting je vhodný prakticky pro všechny věkové skupiny, muže i ženy, ale nejlepším adeptem pro tuto metodu je věková skupina 35-45 let.

Plazmaterapie

Terapie za použití vlastní krve. Speciálně  upravená  plazma, která je obohacena o krevní destičky, pomáhá k regeneraci a léčbě kožních problémů, jako je např. akné či vypadávání vlasů. Plazma a destičky obsahují růstové faktory, které jsou schopné nastartovat produkci kolagenu a novotvorbu buněk.

Skinbooster

Jde o techniku ošetření pleti, která napomáhá pokožce navrátit pružnost a mladistvou plnost. Je to zákrok vhodný nejen pro oddálení prvních známek stárnutí, ale také pro rehydrataci dehydrované pokožky.

Skinbooster je jednou z možných anti – age technik, během které dochází k ošetření podkožní vrstvy pleti. Velmi důležité je pro konečný výsledek, jaký typ kyseliny hyaluronové je pro zákrok použit. Pro hydratační účely je vhodná kyselina hyaluronová, která netvoří objem, ale zajišťuje hydrataci a výživu v daných partiích. Nebo lze využít i výplní, kterými docílíme objemu tam, kde věkem chybí a dojde k nadzvednutí linií obličeje.

 

Pleť tak dostane to, co potřebuje pro zářivý a mladistvý vzhled. K ošetření celého obličeje využíváme šetrné aplikační kanyly zavedené několika miniaturními vpichy. Klientka tak může fungovat v běžném režimu ihned po zákroku. Jen okolí vpichu může být v následujících několika hodinách mírně oteklé a tvořit se mohou modřinky.

Zákrok sám o sobě trvá 15-20 minut. Pokaždé před zákrokem aplikujeme anestetický krém. Po zákroku doporučujeme aplikaci zklidňující masky s obsahem aloe vera.

Během konzultace se klientka dozví nejen to, co bude výsledkem ošetření, ale také to, že je nezbytné, aby se k výkonu dostavila absolutně zdravá, bez kožních vyrážek, aftů či zánětlivých projevů.  Po zákroku by klienti neměli dva týdny chodit na přímé slunce, do sauny a solária. Důležité také je dodržovat dostatečný pitný režim.