REFERENCE

"Alic6151791"

Absolvovala jsem u MUDr. Moravcové výplň glabely a rtů, byla jsem nadšena. Je velmi sympatická, milá, profesionální a poskytla mi spoustu užitečných rad.

"Janule"

Nádherné rty od paní doktorky Moravcove

"Radka P"

70 let, Face+SMAS lifting, horní a dolní víčka

"Hanka"

Skvěle provedená abdominoplastika – MUDr. Petra Moravcová, Praha

"Terapta"

Velice milý přístup s skvělá profesionalita. Obě operace dopadly na výbornou. Vřele doporučuji.

"Šárka D."

Ráda bych touto cestou moc poděkovala paní doktorce MUDr. Petře Moravcové za úžasnou péči, které se mi od ní dostalo. Paní doktorka je nejen výborný lékař a chirurg, ale také úžasný člověk. Byla jsem nejprve její pacientkou na dermatologii. Zde jsem k ní získala velkou důvěru a podstoupila v její péči dva zákroky plastické chirurgie Face lift a Rhinoplastiku. Výsledek obou operací je perfektní. Cítím se mnohem mladší a sebevědomější. Práce a přístup paní doktorky je velice profesionální, přitom je velmi milá a vstřícná. Péči paní doktorky Petry Moravcové všem vřele doporučuji a paní doktorce tímto ještě jednou velice děkuji.

"Kateřina C."

Ráda bych velmi poděkovala a zároveň doporučila paní MUDr. Petru Moravcovou. A paní doktorkou mám dvě zkušenosti a pokaždé velmi milé a příjemné. Poprvé jsem se rozhodla pro augmentaci s modelací – paní doktorka byla přívětivá, vše mi vysvětlila, domluvily jsme se na rychlém termínu a i když to u mě nebylo lehké, zvládla na to na výbornou s hvězdičkou.Výsledek je úžasný. Další rok jsem po delším boji s dietou chtěla odstranit převis, samozřejmě moje jasná volba byla nejen klinika, ale hlavně paní Moravcová – tam jsem sázela na jistotu a opět bych zvolila stejně i v budoucnu. MUDr. Moravcové jsem nesmírně vděčná za to, že dokázala i přes mou tvrdohlavost to, že se konečně jako žena mám ráda a to je důležité. Zlaté ručičky a jen vřele doporučuji. Přístup skvělý, ochota, kdykoli jsem potřebovala, byla tu pro mě. Úžasná žena a skvělá lékařka.

"Mist 39"

Paní doktorka Moravcová je nejen mimořádně erudovaná v oblasti estetické chirurgie, ale i velmi milá a komunikativní. Podstoupila jsem u ní augmentaci rtů a výplň, s výsledkem jsem maximálně spokojená. Pani doktorka má velmi dobrý cit pro dosažení krásného výsledku a zákrok je diky lokálnímu znecitlivění bezbolestný.

"Terezka"

Dobrý den, dnes jsem byla na vyplni kyseliny hya. V oblasti očí kvůli kruhům, opravdu hned je výsledek znát. Paní doktorka má cit a vkus… důvěřuji ji natolik, že k ní v pátek jdu na augmentaci prsou ,líbí se mi její práce  a koupila jsem zde i dárkový voucher na operaci očních víček a samozřejmě zase u paní doktorky. Za mně je paní doktorka profesionální a lidská bytost na svém místě.

"Silbri"

Je to přesně 3 měsíce co jsem podstoupila redukci prsou , chtela jsem počkat na finalni výsledek nez napíší recenzi. Paní doktorku jsem si vybrala , protože již na konzultaci jsem cítila , ze ji muzu naprosto důvěřovat . Byla to výborná volba ,v den operace me uklidnila a ja se nejen diky ni ničeho nebala . Pochválit musím totiž i veškerý personal na klinice , sestřičky jsou andělé a po cely pobyt se starali o muj komfort . Výsledek operace je dokonalý a to doslova . Mam nádherne nové prsa , které jsou přirozené , jizvy se pomalu ztrácí a věřím , ze nepůjdou skoro vidět . Paní doktorku doporučuji a ja pokud v budoucnu budu jeste nejaky zákrok potřebovat, mam jasno ve vyberu lékaře.