KOSMETICKÁ PÉČE

OCEAN TIME

Řada zaměřená na různé problémy pleti spojené s věkem. Využívá nové složení s účinnou složkou Retinol-Like. Stimuluje fibroblasty a podporuje tvorbu kolagenu, elastinu a kyseliny hyalurnové. Nejvhodnější je pro pleť 35+, kterou pomáhá zpevnit a vyhlazuje první viditelné vrásky. Pleť je pak silnější, pružnější a kontury obnovené.

OCEAN LIFE

Nejluxusnější péče od Algotherm, kterou můžete své zralé pleti poskytnout. Chcete pomocníka pro redukci vrásek, zpevnění kontur a celkový anti-aging efekt? Tato omlazující péče s exkluzivním patentem ALGOGÈNE je vhodná pro všechny typy pleti nad 45 let. ALGOGÈNE cíleně reaktivuje 35 genů mládí a je skutečnou esencí života.

OCEAN DEFENSE

21. století – rychlá doba, města, znečištění, stres… pokožka je podrážděná, unavená, matná, suchá, dehydratovaná, předčasně stárne a trpí různými kožními problémy (akné, periorální dermatitida, citlivost). Řešením jsou produkty z řady Ocean Defense. Ty pokožku nejen chrání a dodávají ji ochranný štít, ale také ji prozáří, detoxikují a dodají ji znovu život.

OCEAN CLEANSE

Nejdůležitější krok a naprostý základ je důkladné odlíčení a vyčištění pleti. S make-upem spát rozhodně nechoďte a pleť čistěte vždy i ráno. Čistící produkty Algotherm pleť efektivně čistí, ale zároveň podporují hydrataci a zachování zdravého mikrobiomu. Čistá pleť znaméná krásná pleť.

OCEAN HYDRA

Trápí vás suchá a dehydratovaná pleť? Srdcem řady Ocean Hydra je komplex červené řasy a mořské vody, které obnovují a posilují kožní bariéru, strážce hydratace, a remineralizují a revitalizují pleť. Jen dokonale hydratovaná pokožka může účinně bojovat proti předčasnému stárnutí.