Pro media

DIVINE CLINIC

MUDr. Petra Moravcová

MUDr. Petra Moravcová je atestovaným plastickým chirurgem a absolventkou 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze. Specializuje se na výkony plastické chirurgieoperace obličeje zahrnující oční víčka, facelifting, operace nosu, plastiku odstátých boltců, operace prsou (zvětšení, modelaci i zmenšení prsů), liposukce, operace břišní stěny (abdominoplastiku) i odstranění povislé kůže na pažích, stehnech a samozřejmě i operace intimních partií.

V rámci korektivní dermatologie řeší zjemnění vrásek a zlepšení kontur obličeje aplikací botulotoxinu a injekčních výplňových materiálů na bázi kyseliny hyaluronové, dále provádí také rejuvenační a regenerační terapie a aplikace niťových liftingů pomocí vstřebatelných vláken.

MUDr. Petra Moravcová je absolventkou 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze. Po promoci v roce 2007 získávala své profesní zkušenosti (2007 – 2012) pod dohledem primáře MUDr. Tomáše Vernera na chirurgicko-traumatologickém oddělení v Klaudiánově nemocnici v Mladé Boleslavi.

Mezi roky 2012 až 2015 pak pracovala na Oddělení plastické chirurgie v rámci Chirurgické kliniky 2. lékařské fakulty Univerzity Karlovy ve Fakultní nemocnici v Motole, v Praze. Následně navázala v období mezi roky 2015 až 2017 na Klinice plastické chirurgie Fakultní nemocnice Královské Vinohrady.

V roce 2017 získala specializační způsobilost (atestaci) v oboru plastické chirurgie. Od roku 2007 do roku 2021 působila jako plastický chirurg a specialista estetické medicíny na soukromé pražské klinice Perfect Clinic, kde se primárně věnovala zákrokům z oblasti estetické medicíny.

MUDr. Petra Moravcová se soustavně dále zajímá o novinky ve svém oboru a účastní se pravidelně odborných kongresů i dalších vzdělávacích akcí pro lékaře v ČR i v zahraničí (AMWC Monaco, Dubai Derma, IMCAS Paris & anatomické kurzy Royal College of Surgeons of England).

Je také držitelkou řady odborných certifikátů, zmínit můžeme například: Happy lift Boca,Happy lift Meso Cogs, Medical Aesthetics Academz Allergan (pro aplikace Juvederm Voluma, Juvederm ULTRA, Juvederm Volbella či botulotoxinu), dále pak Medicontrur esthetics, Restylane course nebo pro použití přípravků Hyalstyle, Prome lifting, Uma Jeunesse, Zytage, Proglyme, Aqualyx a Aptos Advanced, Teosyal, Neuvia, aj.

MUDr. Petra Moravcová je certifikovanou školitelkou pro aplikaci výplňových materiálů značky Teosyal. Paní doktorka je také členkou České lékařské komory a Společnosti plastické chirurgie ČLS JEP.