Microneedling – mikrojehličkování

Je nová generace mezoterapie, velmi účinná a elegantní metoda pro omlazení, vyhlazení a zpevnění pleti. Pomáhá také s redukcí rozšířených pórů, jemných vrásek,  řeší problémy s hyperpigmentací, rosacey nebo jizvičkami po akné. Tato metoda je založena na samoobnovovací schopnosti regenerace kůže. Je vhodná i pro citlivou pokožku.

Ošetření se provádí jednorázovou mikrojehličkovou hlavicí, na které se přesně nastavuje hloubka vpichu pro dosažení nejlepších výsledků. Mikrojehličky vytvářejí pod povrchovou vrstvou kůže velmi malou ranku, která poruší staré kolagenní řetězce a spustí proces obnovy a hojení se novým kolagenem, dochází k novotvorbě kožních buněk. Pro větší účinnost se při ošetření do pleti „zapracovávají“ výživné látky a séra, která se tak rychleji absorbují. Nejčastěji se používá pro celý obličej, dekolt či ruce. Doporučují se 2-3 ošetření po cca měsíci.

Ošetření se provádí po znecitlivění anestetickým krémem, poté se důkladně celá oblast dezinfikuje a přistupuje se k vlastnímu ošetření. Na závěr se ještě aplikuje zklidňující chladivá maska.

Doporučená opatření po aplikaci

Po ošetření je pokožka zarudlá a citlivější po dobu cca 24hodin.

Po zákroku je nutné se vyhýbat slunci, nenavštěvovat solária, sauny, či prašné prostředí a chránit pleť krémem s vysokým ochranným faktorem.

Ceník

Celý obličej
3.000,- Kč
Zvýhodněná cena za 3 ošetření
7.900,- Kč
Ošetření dekoltu
2.700,- Kč
Zvýhodněná cena za 3 ošetření dekoltu
7.000,- Kč
1 ošetření krku
1.900,- Kč
Zvýhodněná cena za 3 ošetření
5.200,- Kč