Klinika DiVine na Malé Straně: Estetická dermatologie a plastická chirurgie

Představujeme novou kliniku DiVine, jejíž cílem je ženám prostřednictvím kvalitní péče opět navrátit sebevědomí a příjemný pocit ve vlastním těle. Mezi nabízenými službami jsou estetická dermatologie, plastická chirurgie a nabídka kvalitní kosmetiky, vybírat tak můžete z menších zákroků i kompletních operací v lokální nebo celkové anestezii.

 

Plastická chirurgie nabízí operace obličeje, mezi které patří např. operace očních víček, facelifting, operace nosu, plastiku odstátých boltců, operace prsou (zvětšení, modelaci i zmenšení prsů), liposukce, operace břišní stěny (abdominoplastiku) i odstranění povislé kůže na pažích, stehnech nebo operace intimních partií. V rámci estetické dermatologie pak klientky mohou volit ošetření vrásek botulotoxinem, aplikace dermálních výplňových materiálů, odstranění nežádoucích kožních výrůstků a žilek, ošetření frakčním a C02 laserem, microneedling nebo chemické peelingy pro omlazení a ozdravění pleti. Na klinice DiVine si zakládáme na osobním přístupu a vysoké kvalitě služeb, jak se můžete přesvědčit i u našich minulých klientů.

 

Soukromá klinika DiVine se vyznačuje moderním a komfortním prostředím. K dispozici jsou pooperační pokoje a všechny konzultace poskytují pouze specialisté. Platba je možná v hotovosti i kartou. Najdete nás na kouzelném místě na Starém Městě na adrese Újezd 1, pod Petřínskými sady, blízko Muzea Kampa a Střeleckého ostrova.

 

Kliniku vede MUDr. Petra Moravcová, která je atestovaným plastickým chirurgem a která od roku 2007 do roku 2021 působila jako plastický chirurg a specialista estetické medicíny na soukromé pražské klinice Perfect Clinic, kde se primárně věnovala zákrokům z oblasti estetické medicíny. Specializuje se na výkony plastické chirurgie, jakými jsou operace obličeje zahrnující např. oční víčka, facelifting, operace nosu, a mezi její další specializace patří operace prsou, liposukce, operace břišní stěny i odstranění povislé kůže na pažích, stehnech a samozřejmě i operace intimních partií. Paní doktorka je také členkou České lékařské komory a Společnosti plastické chirurgie ČLS JEP.

 

Kompletní ceník nabízených služeb najdete na této stránce. Chcete vidět, jak to u nás vypadá nebo si rovnou rezervovat konzultaci? Klikněte zde.