Klinika DiVine na Malé Straně: pomoc v péči o dokonalou pleť

Slunce, stres, každodenní úkony i to, jak stárneme, poznamenávají nejen nás, ale zanechávají po sobě známky i na naší pleti. Další nedokonalosti pleti mohou být vrozené nebo získané např. při úrazu. Naší každodenní rutinou je pak snaha známky času, nešetrné péče o pleť nebo pozůstatky zranění skrývat nebo od nich odvést pozornost. A často se může zdát, že cesta k dokonalé pleti je pro nás příliš komplikovaná a bez konce.

Estetická dermatologie

Estetická dermatologie a její zákroky jsou způsobem, jak pečovat o krásu, zdraví a vitalitu naší pokožky. Naši odborníci si pomocí různých technik dovedou poradit s vyhlazením pleti a její nedokonalostí, umožní ošetřit i hlubší vrstvy kůže a napomoci k jejímu opětovnému správnému fungování. Každému zákroku předchází konzultace se specialistou, který vám pomůže řešit váš dermatologický problém a najít to nejlepší řešení právě pro vás.

Botulotoxin

Díky Botulotoxinu má pleť odpočatý vzhled a znovu získá mladistvý vzhled, a to i proto, že zmírňuje nebo může zcela odstranit vrásky. Jedná se o velmi rychlý ambulantní zákrok, jehož opakováním se navíc účinek prodlužuje. Lze kombinovat i s dalšími zákroky, jako jsou výplně kyselinou hyaluronovou, plazmaterapie nebo mezonitě.

Kyselina hyaluronová

Zajišťuje hloubkovou hydrataci pleti, pomáhá vyplnit hlubší vrásky, pozvedá kontury obličeje, jako např. pokleslé tváře nebo koutky úst a dokáže napravit i ustupující bradu.

Plazmaterapie

Účinný bojovník s vráskami, protože dokáže vyhladit jemné a zmírnit hlubší vrásky. Vrací pokožce pružnost a zlepšuje texturu pleti. Pozitivní vliv má i na kvalitu vlasů a pomáhá jejich růstu. Urychluje hojení ran a zabraňuje tvorbě dalších jizev.

Microneedling (mikrojehličkování)

Mikrojehličkování je vysoce účinnou metodou, která stimuluje v pokožce tvorbu vlastního kolagenu a spouští další omlazující procesy v kůži. Jeho silnými stránkami jsou omlazení a zpevnění pleti, vyhlazení jemných vrásek, účinnost při léčbě jizev, strií, akné nebo hyperpigmentace či růžovky. Tato metoda je navíc vhodná pro všechny typy pleti a může být použita i na ošetření křehké pokožky okolí očí a krku.

Frakční a CO2 laser

Frakční a CO2 rejuvenace je moderní miniinvazivní metoda omlazení pokožky, která poskytuje omlazení pleti a vyhlazení jizev. Její účinek je viditelný na povrchu pleti, která je zjemněná a barevně sjednocená. Dochází ke stažení pórů a snížení pigmentací. V hloubce pleti pak pomáhá při tvorbě nového kolagenu, díky čemuž dochází ke zjemnění vrásek a vypnutí pokožky.

Liftující nitě APTOS

Lékař speciálními nitěmi zpevňuje a zvedá různé části tkání obličeje. Oproti tradičnímu faceliftingu však není při niťovém liftingu nutné provádět řezy v kůži. Kromě toho pomáhá s vypnutím pokožky a zlepšením její textury, barvy a hydratace.

Mezonitě

Miniinvazivní metoda, která pomáhá vypnout tenké, povolené partie, a to za pomoci jemných mezonití, které se vpravují tenkou jehličkou do povolených tkání. Kolem aplikovaných mezonití vzniká navíc nová vlastní kolagenová síť, která zůstává i po jejich rozpadu, a ve výsledku vede ke zpevnění a vypnutí ochablé pokožky a zjemnění vrásek.

Pokud jste nenašli proceduru, kterou hledáte nebo Vás zajímá více o službách naší plastické chirurgie, další informace naleznete na webu zde.