Nově nabízíme kosmetické ošetření francouzskou kosmetikou Institut Esthederm

Relaxace, krása, pokožka viditelně omlazená již po první proceduře. Pokud chcete efektivně zakrýt známky stresu, únavy i vnějšího nepohodlí, které pleť namáhá (zima, střídání teplot, pobyt v klimatizovaných místnostech, apod.), pak jste právě teď na správném místě.

Kosmetická poradkyně Monika Černá se problematice pleti a všech vlivů, které zrychlují procesy stárnutí, věnuje už více než dvacet let.

Hovoří za ni výsledky její práce i stovky spokojených klientek. Po absolvování kosmetické školy Monika nastoupila do hotelového sektoru, kde jí ale chyběla zpětná vazba ke klientům. I proto si otevřela vlastní salon, aby se jejími klientkami mohly stát ženy, které se k ní budou vracet, nejen hoteloví hosté. Později ji do života vstoupila značka Institut Esthederm, která je Monice blízká filozofií péče o klientky. Stejně jako zakladatel značky, chce i Monika, aby její klientky vnímaly, i prostřednictvím značky, že jsou krásné. Odjakživa a navždy. Přípravky i procedury značky Institut Esthederm výslednému pocitu klientek napomáhají tím, že učí pleť dlouhodobě správnému fungování. Přesně zacílené ošetření považuje za klíčové. Značka Institut Esthederm variabilní nabídku ošetření pleti i těla. Po diagnostice kosmetickou poradkyní je okamžitě odhaleno, zda vaše pleť potřebuje dodat vitalitu, zpomalit procesy stárnutí, dodat buňkám pleti dostatek energie pro bezchybné fungování bez známek stárnutí.

Zásadní a inovativní je celostní přístup Moniky k ženské kráse. Příčina kožních problémů může být ukryta hluboko v duši, s pomocí správné péče i dohledání každého ženského trápení vede k jedinému výsledku. Uzdravení pleti i jejímu projasnění, uvolnění. Také je její práce perfektním doplněním dermo-estetických procedur.

Pokud chcete zářit, objednejte se k Monice na první ošetření.