Prsa se mi vrátila na původní místo – říká s úsměvem Ester Hořická

Klientka Divine Clinic, Ester Hořická, byla na modelaci prsou čili jejich pozvednutí a vytvarování. Možná Ester znáte z  Instagramu, kde je jako @tabulkarka a kde najdete i další fotky vypovídající o úspěšné a povedené plastické operaci od Mudr. Petry Moravcové. Ester je s novými prsy spokojená a o své pocity se ráda podělila.

„Že chci na modelaci prsou, jsem věděla už před dvěma lety – 2,5 roku kojení zanechalo své. Ale pořád jsem měla v hlavě „ až po druhém dítěti“, které jsme chtěli poměrně brzo. Jenomže druhé dítě není a já už nechci čekat pořád na “až až”. Že to bude Petra Moravcová, jsem věděla od chvíle, kdy jsem k ní začala chodit na rty. Je to pro mě tak čistá a hodná duše, profesionálka s nohama na zemi a upřímností, že jsem dál nepátrala.
Moje představa byla – prsa tam, kde byla před 12 lety. Nevybírat si podprsenku jen podle toho, aby mi ji prsa udržela. A také úleva pro záda. A splnilo se vše! Mám prsa i trochu zmenšená a kdybych se rozhodovala znova, tak si je klidně o fous ještě nechám zmenšit, ale k mé postavě se hodí trochu větší prsa a tak je vše tak, jak má být.
Nebála jsem se zákroku ani bolesti po operaci, věděla jsem, že to chci, že to bude krásný a ničím jsem si to nechtěla kazit. Možná proto jsem den na to opékala buřty – to je moje nastavení v hlavě prostě.
Když jsem nová prsa viděla poprvé, chtělo se mi radostí brečet a možná i slza ukápla. Někdo, kdo jde na zvětšení prsou, to prožívá tak, že nikdy prsa neměl, někomu to bere sebevědomí. Stejně tak to může být u těch, kdo měl vždy velká prsa a schytával poznámky na dekolt…
V novém těle se cítím  útlejší a taková “menší”. O prsa se stále starám – na jizvy laser, mažu je, dělám tlakové masáže a nosím raději stále kompresní podprsenku, takže ještě nejsem u konce. Ale už teď se cítím skvěle. Dovolená v Thajsku a šaty bez podprsenky? Neskutečná svoboda a úleva.“

Ester podstoupila v Divine Clinic modelaci prsou  – tedy jejich pozvednutí a vytvarování včetně řešení asymetrie. I to lze během této operace vyřešit a není třeba použít prsní implantáty.  Je-li dostatek prsní žlázy, obejde se modelace prsů bez dotvarování a zvětšení silikonovými implantáty.