Smart Aging? Můžete si ho užívat úplně všichni!

Stárneme všichni, je to jedna z neměnných spravedlností. Ale proč nestárnout chytře? Pojďte naučit pleť fungovat společně se zdravým tělem a myslí. MUDr. Petra Moravcová z Divine Clinic propaguje péči jako komplexní záležitost.

„Když budeme zdravě jíst, bude to na pleti vidět. Když se budeme o plet dobře starat a hydratovat ji, bude to na ni vidět. Když budeme kombinovat zdravý životní styl a péči o vzhled, budeme se cítit dobře a budeme sami se sebou spokojení. Pro mě je Smart Aging kombinace péče a zdraví. Jedno bez druhého nebude fungovat.“

Estetická dermatologie jde s chytrým stárnutím ruku v ruce. Smart Aging může být úspěšný i díky laserovým ošetřením, nebo miniinvazivním zákrokům.

„Pokud to jen trošku jde, je dobré využívat ve vyrovnávání se se stárnutím cesty, které organismus nezatěžují. Je to celostní přístup ke zdraví, jednoduše řečeno – je třeba hlídat si prevenci, dobře spát a pravidelně se hýbat.  I v estetické medicíně se v rámci smart Aging snažíme  používat látky, které nejsou pro  organismus zatežující, nepodléhají metabolickým procesům a nezatěžují tudíž játra. Na místě je použití enzymů nebo kyseliny hyaluronové, která se v pleti nachází, ale její množství věkem klesá. A právě ona má na starost tu tolik důležitou hydrataci. Hodně zmůžeme například aplikací vlastní plazmy, kterou tělo zná a má ji rádo. Má proto nulové negativní reakce, tělo ji skvěle přijímá, až nadšeně vítá.

Pro správný Smart Aging je také možné použití různých typů laserů, které také organismus nezatěžují.

„Já sama klientkám říkám: Je hloupost se upínat se na jeden typ ošetření, protože pleť si zvykne a nebude za čas už tak dobře reagovat. A tak je dobré ji  stimulovat trochu jiným způsobem a  ošetření kombinovat.

Výsledný efekt je rozjasněná pleť a ten nepopsatelný pocit, že jste božská.“ říká MUDr. Petra Moravcová z Divine Clinic.

 

Je to jednoduché – buďte prostě  – Božská!  Be Divine!